حضرت علی (ع): رستگار شد آنکه کار امروزش را سامان داد و کوتاهی دیروزش را جبران کرد
حدیث
سوال های متداول

1. در فرهنگسراها و خانه فرهنگ ها چه خدماتی ارائه می شود؟

برگزاری دوره های متنوع آموزشی ، اردوهای تفریحی ، زیارتی ، مراسم و بزرگداشت، نمایشگاه و بازارچه فرهنگی هنری ،مسابقه ، جشنواره ، سمینار  و انواع کارگاه های فرهنگی هنری و مهارتی به علاوه تولید برخی محصولات فرهنگی

 

2. چگونه می توانیم در کلاس های مراکز شما ثبت نام کنیم ؟

برای آشنایی با کلاس های متنوع در حال برگزاری در فرهنگسرا ها و خانه های فرهنگ ما می توانید به بخش آموزش و ثبت نام همین پایگاه مراجعه نموده و پس از انتخاب دوره مدنظرتان ، با مراجعه به نزدیک ترین مرکز ما، نسبت به ثبت نام اقدام کنید. همچنین شما می توانید ضمن تماس با واحد آموزش هر یک از مراکز ما نیز اطلاعات کامل تر را دریافت نمائید

 

3.دوره های مراکز شما برای چه رده های سنی برگزار می شود؟

این دوره ها از خردسالان 4 ساله تا سالمندان را شامل می شود.

 

4.چگونه می توانیم از جدیدترین برنامه های مراکز شما  مطلع شویم ؟

از طریق همین پایگاه جدیدترین اخبار مراکز منتشر می شود.

 

5. برای اطلاع بیشتر راجع به تعداد و نام کلاس های آموزشی چه باید کرد؟

با مراجعه به هر یک از مراکز ما و یا صفحه ی مربوطه هر مرکز (فرهنگسرای رازی | فرهنگسرای فناوری اطلاعات  | خانه فرهنگ شیخ هادی| خانه فرهنگ حر  | خانه فرهنگ ابوسعید ) و یا تماس با واحد آموزش آنها، و همچنین مراجعه به صفحه ی آموزش و ثبت نام می توانید اطلاعات بیشتری کسب نمائید

 

6.چرا باید از این پایگاه استفاده کرد ؟

از آنجا که آخرین اطلاعات و اخبار مربوط به فعالیت های فرهنگی هنری منطقه در این پایگاه  ارائه می شود، می توانید با مراجعه به این پایگاه از این اطلاعات بهره مند گردید.

 

 7. فرهنگسرا ها چه بخش هایی دارند ؟

همه فرهنگسراها از بخش هایی مانند : امور فرهنگی ، روابط عمومی ، واحد آموزش و بخش های اداری و پشتیبانی تشکیل شده اند.

 

8. چگونه می توانم از اخبار مراکز شما با خبر بشوم؟

با مراجعه به صفحه ی اخبار کل منطقه و یا اخبار هر مرکز.

 

9. منظور شما از مدیریت فرهنگی هنری منطقه چیست؟ چه تفاوتی با فرهنگسرا یا خانه های فرهنگ دارد؟ ارتباط شما با سازمان فرهنگی هنری شهرداری و اصلا خود شهرداری تهران چگونه است!؟

 سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران یکی از سازمان های مستقل مدیریت شهری است که توسط یک هیئت امنا اداره می شود.مدیریت فرهنگی هنری منطقه نماینده کل این سازمان در هر منطقه است و مسولیت اداره ی همه فرهنگسراها و خانه های فرهنگ منطقه را بر عهده دارد پس واحد بزرگتری از هر یک از مراکز محسوب می شود .

ضمن اینکه مدیریت فرهنگی هنری مسولیت دارد علاوه بر اداره فرهنگسرا به کلیه امور فرهنگی هر منطقه اشراف داشته باشد و برای حل مشکلات فرهنگی منطقه برنامه ریزی داشته باشد .

 

10. چگونه می توانم در برنامه های شما به عنوان بخشی از عوامل اجرایی شرکت نموده و به ایفای نقش و برنامه بپردازیم ؟

 شما می توانید به عنوان اعضای کانون های مردمی یا با مراجعه به مدیران و کارشناسان هر مرکز فرهنگی علاقه مندی خود را برای همکاری اعلام نمایید تا در موقع اجرای برنامه از توانمندی شما استفاده شود.

 

11. استفاده از کدام یک از خدمات شما رایگان بوده و کدام یک مستلزم صرف هزینه می باشد؟

 استفاده از بیشتر برنامه های فرهنگی هنری منطقه رایگان است اما برای استفاده از اردو ها و کلاس های آموزشی باید هزینه صرف کنید. البته برخی از کلاس های آموزشی و اردوهای ما نیز رایگان است

 

15. چگونه می توانم با شما ارتباط تلفنی برقرار نمایم؟

برای ارتباط با هر مرکز بر روی نام کلیک نمایید ( فرهنگسرای رازی | فرهنگسرای فناوری اطلاعات | خانه فرهنگ شیخ هادی| خانه فرهنگ ابوسعید | خانه فرهنگ حر )

 

17. برای استفاده از کلاس های آموزشی مراکز شما، چگونه و از چه تخفیفاتی می توانم بهره مند شوم؟

اقشار مختلفی از مردم مانند دانش آموزان ، دانشجویان ، خانواده محترم شهدا ، اعضای کانون ها ، کمیته امداد امام خمینی و مدد جویان ، افرادی که در 2 کلاس یا بیشتر ثبت نام می نمایند و ... در آیین نامه های فرهنگی هنری شهرداری تهران از تخفیف برخوردارند. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مسولین آموزش هر یک از مراکز ما (فرهنگسرای رازی فرهنگسرای فناوری اطلاعات  | خانه فرهنگ شیخ هادیخانه فرهنگ حر  خانه فرهنگ ابوسعید) تماس حاصل فرمایید.

 

19. آیا برای ارتباط با سایر فرهنگسراها و مراکز فرهنگی هنری شهر تهران راهی وجود دارد؟

بله شما می توانید به این نشانی مراجعه نمائید

ارسال سئوال جدید

فیلد هایی که بایستی پر شوند

اطلاعات تماس شما

ایمیل شما