حضرت علی (ع): رستگار شد آنکه کار امروزش را سامان داد و کوتاهی دیروزش را جبران کرد
حدیث
نمایش خبر

ویژه برنامه " ما تا اخر ایستاده ایم " ازسوی فرهنگسرای رازی برگزار می شود
مانور ویژه هفته دفاع مقدس در دریاچه رازی

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
مانور ویژه هفته دفاع مقدس در دریاچه رازی

ویژه برنامه های فرهنگی هفته دفاع مقدس با عنوان " ما تا آخر ایستاده ایم " ازسوی مدیریت فرهنگی هنری منطقه 11 در بوستان و دریاچه رازی برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه 11 و فرهنگسرای رازی، برنامه های هفته دفاع مقدس در بوستان رازی ، جمعه 31 شهریور ، همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس کلید می خورد و به مدت یک هفته میزبان علاقمندان است.

این گزارش می افزاید: در اولین روز از هفته دفاع مقدس مانور ویژه در دریاچه رازی و هم چنین نمایشگاه دفاع مقدس و یادواره شهدای منطقه 11 برگزار خواهد شد.      

بر اساس این گزارش نمایشگاه عکس " دفاع از حریم " شامل 25 اثر عکس و پوستر از عکاسان بنام دفاع مقدس، حسین ارکدستانی، محمود عبدالحسینی، محمود بدرفر، محمدرضا شرف الدینی، محمد حسین حیدری، سعید صادقی، اسماعیل داوری و علی فریدونی عکاسانی است که آثارشان از اول تا 15 مهر در نگارخانه فانوس فرهنگسرای رازی برگزار می شود.

هم چنین به مناسبت تقارن هفته دفاع مقدس با ایام دهه اول ماه محرم، به مدت 5 روز عصرها از ساعت 16 تا 18 در بوستان رازی برنامه تعزیه اجرا اجرا خواهد شد.

مراسم افتتاحیه ویژه برنامه " ما تا اخر ایستاده ایم " با مشارکت بسیج ناحیه سلمان فارسی  جمعه 31 شهریور ازساعت 16 تا 19 در بوستان بوستان رازی کنار دریاچه پذیرای شهروندان است.

>دسته بندی:گزارش
تعداد بازدید 344 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها: باشگاه فیلم
 
 
 
  نظرات